Aktuální jídelníček

Co vás čeká v příštích dnech ve vašich oblíbených krabičkách? Prohlédněte si připravované recepty naší krabičkové diety a budete se mít na co těšit, než vám je dovezeme, protože naše jídla jsou nejen, zdravá, výživná, ale hlavně chutná.

Jídelníček pošlu na vyžádání emailem.

 

Balíček    (240,-/den) s rozvozem 

  • dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři
  • střídájí se v něm ovocno-zeleninová smoothie, polévky, jídla ,zeleninové saláty
  • jídlo je navržené ze zásaditých potravin

Potraviny, které potřebujeme nejvíce, a které jsou pro nás nejzdravější, jíme nejméně. Namísto toho, abychom většinu svých kalorií získali z potravin, které našemu tělu poskytují potřebné palivo a výživné látky, které podporují zdraví, plníme se vysoko kalorickými pokrmy, které mají nízkou výživovou hodnotu. Na základě toho pak dochází k nežádoucímu zvyšování váhy. Tímto dochází k tomu, že je naše tělo přejedené a podvyživené. Mnoho těchto „jídel“ způsobuje opak – záněty, zácpu, srdeční choroby, cukrovku a dláždí cestu nemocem. Minerály, vitamíny a fytonutrienty (rostlinné výživné látky), pomáhají efektivně pracovat, a tudíž odvracejí nebezpečí nemocí.

Není to žádná drastická cesta, jenom chci změnit váš celkový stereotyp.

Myslete pozitivně. Tuk je pouze přebytečná nahromaděná energie, která čeká, až bude využita. Čas ji využít právě nastal.

Vím, že nemáte čas chodit na různé kurzy, stejně všichni teorii moc dobře znají. Nemáte čas si každý den připravovat krabičky a k tomu nakupovat čerstvé potraviny. Proto vám ráda krabičky připravím a přivezu.

Objednávkový formulář:

 

Objednávky jídlo.xlsx (14kb)

 

Ukázkový den:

   Aktuální jídelníček posíláme na vyžádání emailem.

       Polévky rozvážíme samostatně, jen pokud máme do místa doručení i jiný závoz.   

Pondělí Alergeny
  Dopolední svačina Oběd Odpolední svačina Večeře  
Fit balíček Jogurt s vločkami a ovocem Těstoviny s lososem a špenátem Šopský salát Krůtí sekaná se šťouchaným bramborem 1,3,7
Hubnoucí balíček Jogurt s vločkami a ovocem Těstoviny s lososem a špenátem Šopský salát Krůtí sekaná se zeleninovým salátem 1,3,7

 

 

Dovolená v roce 2019:

Nevaříme: